top of page

O nás

Mgr. Tereza Uhlíková

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Absolvovala jsem ucelené psychoterapeutické vzdělání v komunitně skupinové a individuální psychoterapii v Daseinsanalytickém směru. Pracuji pod pravidelnými supervizemi a průběžně se ve svém oboru dále vzdělávám. Absolvovala jsem dvouletý výcvik ve výkladu snů v daseinsanalýze. Aktuálně jsem frekventantkou pětiletého výcviku v biosyntetické psychoterapii. 

Od roku 2020 působím v Centru Anabell, kde pracuji s klienty, kteří se léčí z poruch příjmu potravy. Jako psycholog se v Centru Hladina věnuji práci s dospělými a náctiletými klienty. 

Další profesní zkušenosti mám z organizace Lata, kde jsem se věnovala náctiletý klientům skupinovou i individuální formou. Dále v oblasti léčby závislostí, s psychodiagnostikou a rodinným poradenstvím v rámci SPC a z několikaleté práce na pozici školního psychologa na osmiletém gymnáziu.

356812767_207672031808797_8246665394176114093_n.jpg
5BABCB27-85F9-4B0A-9645-63BE3AB38372_1_201_a.jpeg

Mgr. Kateřina Sloviaková, DiS.

Vystudovala jsem adiktologii na 1. lékařské fakultě Karlovy univerzity a v současné době dokončuji dlouhodobý psychoterapeutického výcviku v Gestalt terapii v Institutu pro výcvik v gestalt terapii (IVGT).

 

Již od roku 2016 se v rámci Anabell věnuji individuální i skupinové práci s osobami s poruchou příjmu potravy. Dva roky jsem pracovala s osobami potýkajícími se se závislostí v organizaci Progressive. Ve své soukromé terapeutické praxi se zaměřuji na práci zejména  s dospělými klienty s různými obtížemi.

Profesně se věnuji také lektorské činnosti pro Anabell a Improve Academy.

Za celou dobu praxe se věnuji i dalšímu vzdělávání. Absolvovala jsem například výcvik v Otevřeném dialogu a dále kurzy v různých terapeutických metodách a přístupech – motivační rozhovory, rozhovor zaměřený na řešení, DBT techniky apod.

Pracuji pod pravidelnou supervizí.

bottom of page